Raseinių krizių centras
Pagalba vaikams

Pagalba vaikams

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis, o taip pat ir Raseinių rajono statistika  rodo, kad smurto artimoje aplinkoje skaičius didėja, o kiek apie smurto atvejus nutylima, ypač jeigu tai vyksta šeimoje. Tokiu atveju vaikas gali ir nesulaukti jam reikalingos pagalbos. Raseinių krizių centras vykdo projektą „Kompleksinė pagalba tiesiogiai ir netiesiogiai nuo smurto nukentėjusiems vaikams bei jų šeimos nariams“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Pasaulio praktikoje pripažįstama, kad net tuo atveju kuomet nėra tiesiogiai smurtaujama prieš vaiką, o jis regi ir girdi smurtavimą prieš savo motiną, jis taip pat yra smurto šeimoje auka. Pastebima, kad prieš vaikus daugiausia smurtauja šeimos nariai – tėvai, globėjai, seneliai, broliai ar seserys. Smurtas prieš vaikus šeimoje gali daryti neigiamą įtaką vaiko psichinei sveikatai, tai gali lemti elgesio sutrikimus. Šioms šeimoms yra labai svarbi savitarpio parama ir laiku teikiama kvalifikuota specialistų pagalba, taip pat informacija, kur šią pagalbą galima gauti.

Organizuojama nauja Meno terapijos grupė VAIKAMS.

Meno terapija padeda vaikams išreikšti ir suprasti savo emocijas per meninius užsiėmimus.  Vaikams paprasčiau nupiešti piešinį, nei atsakyti į klausimus. Grupėje dalyvauja 4-5 vaikai. 

Kviečiame registruotis:
info@raseiniukriziucentras.lt 
8 428 521 77
8 657 87 475